Univerzitet Singidunum u saradnji sa renomiranom firmom More Hotelier nudi našim studentima Hotelskog menadžmenta plaćenu praksu u sektoru upravljanja prihodima (Revenue Management).

More Hotelier je konsultantska kompanija, sa sedištem u Beogradu,  za upravljanje prihodima, koja pruža usluge spoljnog saradnika za nezavisne hotele. More Hotelijer nudi najbolje rešenje u slučaju nedostataka kvalifikovanih internih menadžera prihoda (Revenue Management) za region južne Evrope. Primenom najbolje prakse u upravljanju prihodima i dokazanih tehnika, hotelima obezbeđuju minimum 10% do čak 25% uvećanje prihoda.

Opis posla:

Praktikant će u kompaniji More Hotelier raditi zajedno sa timom za upravljanje prihodima (Revenue management) podržavajući njihove internacionalni portfolio hotelskih klijenata na dnevnom nivou.

Uloga i zadaci:

~ Izdvajanje podataka iz upravljačkih informacionih sistema
~ Obrada podataka, analiza i generisanje sistema
~ Dnevno, nedeljno i mesečno izveštavanje o pruženim uslugama i ostvarenoj dobiti
~ Stopa učitavanja kroz kanale upravljačkih Sistema

~ Revizija distribucije
~ Analiza i istraživanje tržišta

Pogodan profil kandidata :

~ Redovan student na Univerzitetu Singidunum

~ Odlično poznavanje EXEL-a, (sprovešće se testiranje)

~ Na studijskom modulu Menadžmenu u hotelijerstvu

~ Iskustvo u front office, Odeljenje za rezervacije ili prodaja