Poštovani studenti Univerziteta Singidunum,

Pozivamo Vas da uzmete učešće na panelu „Uspešni mladi preduzetnici Srbije“ koji se održava u okviru IV Međunarodne naučne konferencije FINIZ.

Panel će se održati u petak 1. decembra 2017. godine u terminu 12:00 – 13:30 časova, sala 047, Univerzitet Singidunum, ulica Kumodraška 261. Poziv važi za sve studente koji u predviđenom terminu nemaju nastavne obaveze.

Cilj panela je da približi stvaran svet biznisa mladim ljudima koji žele da razviju sopstveni posao. Da bi kreativna ideja prerasla u uspešan posao, neophodna su određena znanja i veštine. Tema ovog panela je kako doći do tih neophodnih znanja i kome se obratiti za pomoć? U razgovoru sa uspešnim mladim preduzetnicima saznaćete iz prve ruke njihova iskustva – kako su započeli posao, šta su bili problemi, kako su ih prevazišli?

Učesnici panela:

1. Milan Bosnić, Strawberry Energy London