Sberbank, vodeća je finansijska institucija u Rusiji sa tradicijom od preko 170 godina poslovanja i jedna od najprofitabilnijih institucija na svetu, posvećena stvaranju harmoničnog odnosa sa svojim klijentima, unapređenju njihovih života, ostvarenju njihovih snova i želja i potpunom međusobnom poverenju. Uspeh banke je baziran na profesionalizmu i zadovoljstvu njenih klijenata. Preko 70 miliona klijenata Sberbanke je dokaz da ste na pravom mestu.

Management Trainee program je prilika za talentovane diplomce koji žele da započnu uspešnu karijeru u banci. Potrebni su im kandidati koji imaju potencijal i želju da rastu i razvijaju se zajedno sa njima i na taj način steknu prvo iskustvo rada i napredovanja u korporativnom okruženju.

Management Trainee Program u Beogradu

Šta nude:

• Rad u dinamičnom i izazovnom okruženju
  • Upoznavanje i saradnja sa svim odeljenjima u banci
  • Rad na projektima i različitim vrstama zadataka
  • Intenzivno mentorstvo i koučing od strane menadžera i zaposlenih u banci
  • Individualni razvojni plan za svakog učesnika programa
  • Treninzi i obuke
  • Mogućnost zapošljavanja nakon programa

Šta očekuju:

• Završen fakultet i/ili master studije u toku
  • Odlično poznavanje engleskog jezika i MS Office programa
  • Vannastavne aktivnosti i projekti tokom školovanja
  • Otvorenost za promene i učenje novog
  • Inovativnost i energičnost u dolaženju do cilja
  • Inicijativa i proaktivan pristup poslu
  • Fleksibilnost i spremnost za saradnju i timski rad

Izazovan i odgovoran posao, intenzivno usavršavanje i učenje, susret sa realnim poslovnim situacijama koje traže trud, inicijativu i strast za postizanjem vrhunskih rezultata.

Ukoliko ste zainteresovani da se prijavite za ovu poziciju, molimo vas da popunite aplikaciju na Internet sajtu www.sberbank.rs/posao do 11.09.2017.

Uz biografiju nepohodno je dostaviti i motivaciono pismo.

*Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Ukoliko vam je potrebna pomoć u kreiranju konačne verzije biografije i motivacionog pisma, pišite nam na careers@singidunum.ac.rs