Kompanija YouTestMe objavljuje konkurs za obavljanje stručne prakse iz oblasti grafičkog dizajna. U timu iskusnih programera i marketinških stručnjaka, steknite iskustvo radeći na razvoju inovativnih platformi za testiranje.

Glavna zaduženja:
– Odgovoran za osmišljavanje i izradu grafičkih rešenja prema smernicama
– Odgovoran za izradu grafičkih rešenja za potrebe aplikacija, kompanijskog sajta i drugih projekata
– Brine o poštovanju grafičkih standarda kompanije i njenih brendova
– Učestvuje u planiranju i realizaciji redovnih marketinških aktivnosti i daje predloge koji bi unapredili kvalitet i efekte marketinških aktivnosti
Uslovi:
– Dobro poznavanje grafičkih programa Adobe Photoshop i Adobe Illustrator
– Poznavanje programa za obradu teksta Microsoft Word
– Znanje engleskog jezika
Profil kandidata:
– Fleksibilan, kreativan i inovativan
– Sposoban za timski rad
– Spreman na rad u dinamičan okruženju
– Odgovoran i sposoban da organizuje vreme shodno zadacima i rokovima
– Spreman na rad u kancelariji
– Radno iskustvo nije neophodno

Ukoliko vam je potrebna pomoć u kreiranju konačne verzije biografije, pišite nam na careers@singidunum.ac.rs

Ukoliko ste zainteresovani za praksu, molimo vas da popunite formular i da ga zajedno sa vašom radnom biografijom pošaljete na internships@youtestme.com. Prijavite se, broj mesta je ograničen.