SAINT TEN Hotel Vam nudi mogućnost da sami osmislite svoju praksu u trajanju od 6 meseci. Izaberite dva odeljenja u kojima želite da steknete iskustvo. Ukoliko vidite sebe u prodaji i marketingu upoznajte prvo recepciju i rezervacije. Ukoliko vas privlači posao na recepciji, saznajte kako funkcioniše housekeeping i na taj način steknite važno iskustvo za buduće menadžerske pozicije u sektoru soba. Ukoliko je vaša želja banket, prođite kroz sektor servisa i steknite celokupnu sliku organizacije događaja.
Za najbolje studente nudimo Management Trainee Program u trajanju od 9 meseci koji Vam pruža mogućnost sticanja iskustva u tri različita sektora hotela.

Potrebne veštine
Student završne godine Fakuteta za turistički i hotelijerski menadžment
Viši nivo poznavanja engleskog ipoželjno još jednog stranog jezika i rada na računaru (Ms Office, Socijalni Mediji)
Komunikativna osoba, timski orijentisana