Pozivamo Vas da učestvujete u javnoj diskusiji koja će 23. maja 2017. godine biti održana na Univerzitetu Singidunum. Polazni motiv okupljanja je povezivanje različitih zainteresovanih grupa kako bi se analizirao trenda opadajuće zainteresovanosti mladih za aktivno učešće u edukativnim procesima i događajima, programima razvoja zapošljivosti i razvoja talenata, sajmovima zapošljavanja i slično.

Diskusiji će prisustvovati predstavnici privrede, univerziteta, ali i studentski predstavnici, koji će iz svog ugla sagledati problem. Cilj je da se kroz otvoren razgovor dođe do konkretnih predloga rešenja koja bi se primenila u procesu organizacije događaja i programa čija su ciljna grupa studenti i diplomci.

Javna diskusija počinje u 14 časova, u prostoriji s35 (Ulica Danijelova 32).

Molimo Vas da prijavu učešća pošaljete na adresu: careers@singidunum.ac.rs, najkasnije do 22.maja 2017. godine, u 16 časova.

1Board-Room-Executive-Office-Meeting-Space-Conference-Table