Kompanija Coca-Cola HBC Srbija već petu godinu za redom organizuje jedinstven Coke Summership program praksi za sve studente treće i četvrte godine, apsolvente, diplomce, kao i polaznike master studija akreditovanih Univerziteta u Srbiji. Svi zainteresovani studenti koji žele da povećaju sebi šanse za uspešan početak poslovne karijere, steknu dodatna znanja i provedu uzbudljivo leto, mogu se prijaviti  do 19. maja na sajtu www.cokesummership.com.

ŠTA JE COKE SUMMERSHIP?

• Idealna letnja doza znanja i pravog poslovnog iskustva koje će ti pomoći da iskoristiš svoj potencijal i profesionalno se usavršiš.
  • Praksa ti pruža mogućnost da tokom šest nedelja radiš četiri dana u nedelji sa mentorom na realnom projektu koji se realizuje u kompaniji, a jedan dan u nedelji je rezervisan za treninge i obuke koji će ti pomoći da razviješ ključne kompetencije za dalji razvoj.
  • Svi studenti koji uđu u program dobijaju sertifikat da su završili praksu i ulaze u bazu za potencijalne zaposlene kompanije Coca-Cola Hellenic Srbija.
  • Praksa traje 6 nedelja, u periodu od 28. jula do 8. septembra
Prijavu će pratiti period selekcije kandidata, a odabrani studenti će pohađati Coke Summership program prakse tokom jula i avgusta. U programu je do sada učestvovalo preko 120 ljudi, a više od njih 40 je nakon prakse dobilo posao u kompaniji. Studenti će tokom šestonedeljnog programa, imati priliku da usavrše svoje liderske sposobnosti, poslovnu komunikaciju i efikasno upravljanje vremenom, veštine u upravljanju projektima, kao i veštine prezentovanja. Na nedeljnom nivou, polaznici će imati priliku da stiču iskustvo kroz četiri dana rada na konkretnom projektu sa mentorom i jedan dan interaktivnih predavanja, u kojima su predavači top menadžeri kompanije, ali i stručnjaci iz poslovnih organizacija sa kojima kompanija sarađuje.
Potvrdu o završenoj praksi dobijaju svi studenti koji završe program. Pored toga, svršeni polaznici ulaze u bazu za potencijalne zaposlene kompanije Coca-Cola HBC Srbija.
Kroz ovaj, ali i mnoge druge programe namenjene mladima, Coca-Cola HBC Srbija nastavlja da ulaže u njihovu budućnost i pruža im korisna i neophodna poslovna znanja koja kao dopuna formalnom obrazovanju, doprinose boljem pozicioniranju na tržištu rada i u zajednici.

Uslovi
  • Studenti treće i četvrte godine, apsolventi, diplomci, kao i polaznici master studija akreditovanih Univerziteta u Srbiji

Način prijave

Taste-the-Feeling_02-1024x576